E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Harjadeta alalisvoolumootorist

42ZW3SA seeria

42ZW3SA seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 42zw3sa seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 42zw3sa seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 42ZW3SA seeria

Toote intro: 42ZW3SA seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Poolakate arv

8

Faaside arv

3

NimipingegaVDC

24

KiirusegaRPM100030004000100030004000100030004000
Pidev varisemine pöördemomentN.m0.0960.0960.0960,190,190,190,280,280,28
Hinnatud pöördemomentN.m0,080,080,080,160,160,160,240,240,24
NimivõimsusestW8.32533,216,650672575100
Maksimaalne pöördemomentN.m0,240,240,240,570,570,570.720.720.72
LöökvooluA1.33.95.22.67,810.43.911.7215.63
Pöördemoment konstantNm / A0.1620,060,0450.1620,060,0450.1620,030,045
Tagasi E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rootori inertsg.c㎡242424484848727272
Keha pikkusmm464646626262787878
Pinge vahemikVDC12 ~ 48
Kiiruse vahemikRPM1000 ~ 4000
KaalKg0,30,30,30,440,440,440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted
Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd