E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Harjadeta alalisvoolumootorist

57ZW3Y seeria

57ZW3Y seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 57zw3y seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 57zw3y seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 57ZW3Y seeria

Toote intro: 57ZW3Y seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Poolakate arv
4
Faaside arv
3
NimipingegaVDC24
KiirusegaRPM2000400060002000400060002000400020004000
Pidev varisemine pöördemomentN.m0,190,190,190.3840.3840.3840,540,540.720.72
Hinnatud pöördemomentN.m0,160,160,160,320,320,320,450,450,60,6
NimivõimsusestW33,567100.56713420194188125251
Maksimaalne pöördemomentN.m0,480,480,480,960,960,961.351.351.81.8
LöökvooluA5.5811.116,711.122,233,315,631,220,841,6
Pöördemoment konstantNm / A0.0810,0450.0280.0810,0450.0280.0810,0450.0810,045
Tagasi E.M.FV/KRPM8,574.838,574.838,574.88,574.8
Rootori inertsg.c㎡60,560,560,5113113113181,5181,5242242
Keha pikkusmm5454547474749494114114
Pinge vahemikVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Kiiruse vahemikRPM2000 ~ 6000
KaalKg0,50,50,50,750,750,75111.251.25
Hot Tags: 57zw3y seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted
Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd