E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA31 Harjadeta alalisvoolumootorist

80ZW3S seeria

80ZW3S seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 80zw3s seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 80zw3s seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 80ZW3S seeria

Toote intro: 80ZW3S seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikuteÜhikute80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Poolakate arv

8
Faaside arv

3
NimipingegaVDCVDC4848310310
KiirusegaRPMRPM2500300020002500
Pidev varisemine pöördemomentN.mN.m1,562.94.24.8
Hinnatud pöördemomentN.mN.m1.32.43.54
NimivõimsusestWW3407547331047
Maksimaalne pöördemomentN.mN.m3.87.110,512
LöökvooluAA28,362,89.513,5
Pöördemoment konstantNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Tagasi E.M.FV/KRPMV/KRPM108.877,565,7
Rootori inertsg.c㎡Kg.c㎡1,051,822,632,97
Keha pikkusmmmm98122150160
Pinge vahemikVDCVDC12 ~ 310
Kiiruse vahemikRPMRPM1000 ~ 3000
KaalKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted
Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd