E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Harjadeta alalisvoolumootorist

86ZW3S seeria

86ZW3S seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 86zw3s seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 86zw3s seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 86ZW3S seeria

Toote intro: 86ZW3S seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Poolakate arv
8
Faaside arv
3
NimipingegaVDC48
KiirusegaRPM10003000100030001000300010003000
Pidev varisemine pöördemomentN.m0,420,420,840,841.681.682,522.2
Hinnatud pöördemomentN.m0,350,350,70,71.41.42.12.1
NimivõimsusestW24,311073220147440220660
Maksimaalne pöördemomentN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
LöökvooluA2,868.65.717.111,434,317.251,5
Pöördemoment konstantNm / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Tagasi E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rootori inertsg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Keha pikkusmm585871719898125125
Pinge vahemikVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Kiiruse vahemikRPM1000 ~ 3000
KaalKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted

Paari: 42JXG50K-42ZWN60

Järgmise: 42ZW3SA seeria

Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd