E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Harjadeta alalisvoolumootorist

86ZW3SA seeria

86ZW3SA seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 86zw3sa seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 86zw3sa seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 86ZW3SA seeria

Toote intro: 86ZW3SA seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Poolakate arv
4
Faaside arv
3
NimipingegaVDC24484831048310
KiirusegaRPM200040002000600020006000
Pidev varisemine pöördemomentN.m0,840,841.681.682,522.2
Hinnatud pöördemomentN.m0,70,71.41.42.12
NimivõimsusestW1472932938794401256
Maksimaalne pöördemomentN.m2.12.14.24.26.36
LöökvooluA252424,710,83615,4
Pöördemoment konstantNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
Tagasi E.M.FV/KRPM8.99.251841,318,541,3
Rootori inertsKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Keha pikkusmm71719898125125
Pinge vahemikVDC12 ~ 310
Kiiruse vahemikRPM2000 ~ 6000
KaalKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted
Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd