E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Harjadeta alalisvoolumootorist

110ZW3S seeria

110ZW3S seeria

Toote seeria: DC harjadeta MotorProduct nimi: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S seeria == Lisateavet: ==

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 110zw3s seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 110zw3s seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 110ZW3S seeria

Toote intro: 110ZW3S seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Poolakate arv
8
Faaside arv
3
NimipingegaVDC310170310170170170170
KiirusegaRPM3000300030002000240020002400
Pidev varisemine pöördemomentN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Hinnatud pöördemomentN.m224667.167.16
NimivõimsusestW62562512501250150015001800
Maksimaalne pöördemomentN.m661217.9117.9121.4821.48
LöökvooluA814,514,731,537,537,545
Pöördemoment konstantNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Tagasi E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653,153,162.96
Rootori inertsg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Keha pikkusmm125125155185185210210
Pinge vahemikVDC48 ~ 310
Kiiruse vahemikRPM1000 ~ 3000
KaalKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s seeria, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, osta, tooted

Paari: 36JXE30K-36ZWN42

Järgmise: 90ZW3S seeria

Seonduvad tooted
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd